| anonim_4396 a întrebat:

Hey
cam pe cati ani iti creste un pic barbabig grin
eu vreau sa-mi las cioc (la barba)nu ca la pasarelaughing
si am vazut pe cineva cred ca are abia 16 si are un pic de cioc
deci cam pe la ce varsta aproximativbig grin

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Cei mai bruneţi au părul mai închis la culoare şi deci barba şi mustaţa mai vizibile de la o vârsta mai fragedă. Dacă eşti blond vei avea nevoie de un timp mai îndelungat pentru a avea această podoabă.
Succes!

4 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Depinde de la om la om

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au am 18 sunt brunet si ma barbieresc bine nu barba de aiai pa tata fata asa putin no cat de cat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde... de la individ la individtongue

| ybroscarie a răspuns:

Cum o sunat aia cu "salut am 18 si sunt brunetlaughing asa zici la rromi esti cam brunet... da suntlaughing