| Bogdanmanolachi a întrebat:

Am 16 ani si sunt băiat. Vreau sa imi las barba in forma de cioc. Cred ca stiti cum e. Mama nu e de acord cu lasatul barbii la vârsta asta. Ce ziceți?

8 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu zic, că e corpul tău și trebuie să decizi singur.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Eu cred ca este cam devreme pentru asta si ar trebui sa mai astepti putin.

| Bogdanmanolachi explică (pentru Aasdfghj):

Am mai vazut la 16 ani cu barba.

| Aasdfghj a răspuns (pentru Bogdanmanolachi):

Si? trebuie sa faci si tu la fel? Daca cineva isi pune rahat in cap iti pui si tu pentru ca pare la moda? Esti la varsta la care vrei sa fii ca altii. Incearca sa te mai gandesti la asta. Mie nu mi se pare o idee buna dar pana la urma tu faci cum vrei.

| Bogdanmanolachi explică (pentru Aasdfghj):

Păi mie imi place sa am barba mai genius

| Aasdfghj a răspuns (pentru Bogdanmanolachi):

Incearca atunci sa vorbesti cu mama ta, daca iti doresti atat de mult lucrul asta si spune-i de ce vrei asta si fa-o.

| Cristina788 a răspuns:

Deja imi imaginez cum o sa îți stea față de copil cu barbă? Nu prea merge

| peperonies a răspuns:

Clar lasa-ti ce face te barbiereste?