| anonim_4396 a întrebat:

Hey care ii faza cu astea hi5 facebook de ce sau schimbat eu de ex pe hi5 nu mai gasesc nimic jocuri mesaaje fecebokul macar e mai de doamne juta dar hi5 nu mai stiu c sa faci pe el are doar un joc de ce le schimba? apropo voua va place cum leau schimbat

Răspuns Câştigător
| Ada233 a răspuns:

Pai facebook`ul nu mi se pare schimbat dar pe hi5 nu mai stiu sa fac nimic

11 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Hi5-ul s-a demodat rău de tot, era ca şi-un fel de competiţie cu comentarii la fotografii, cadouri, prieteni etc. dar pe facebook nu e aşa. Îmi aduc aminte că aveam un nume chiudat cu mii de semne pe hi5 şi peste 7000 de prieteni. oh go on S-a schimbat hi5-ul deoarece vrea să aducă cât mai mulţi oameni ca la început, darnu`mi place deloc cum l-au modernizat, au restartat toate jocurile, e mai varză ca înainte.

| Madysss a răspuns (pentru 愛日本):

Tott Mai bun e Facebooku. Am cont pe facebook de cand a aparut si are mare succes are multe jocuri si aplicatii + paginile ale prietenilor si prietenii prietenilor e un site super happy merita sa ai cont

| 愛日本 a răspuns (pentru Madysss):

Ştiu, am, îl folosesc şi e super.

| anonim_4396 explică (pentru Madysss):

Da chestia asta e trecatore azi e facebook maine alta dar conteaza ca la facebook imi place cat de cat ideea de coperta si restul dar la hi5 nu intellegi absolut nimic nu mai are doar 3 jocuri nimic nu se intellege

| Ada233 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc mult pentru funda :*:*

| anonim_4396 explică (pentru Ada233):

Cu placerewinking dar tu nu mi-ai dat unde miai promis sad

| Ada233 a răspuns (pentru anonim_4396):

UNDE?
worried

| anonim_4396 explică (pentru Ada233):

La intrebarea ta vreau si eu fundita :*

| Ada233 a răspuns (pentru anonim_4396):

Raspunde si tu la alta

| Madysss a răspuns:

Facebooku. e mai marfa toata lumea are aproape facebook. si eu mi-am pus intrebarea asta dar hi5 sa fim seriosi s-a demodat rau mai nimeni nu intra pe el. Eu am cont si pe hi5 si pe facebook dar crede-ma pe hi5 nu am mai intrat de un an si ceva poate si mai mult.

| anonim_4396 explică (pentru Madysss):

Stiu astazi am intrat sa incerc sa sterg contul si nu am mai inteles nimic din ce e acolo