| anonim_4396 a întrebat:

Hey
ce faceti?
am si eu o intrebare...de cateva zile visez mereu ca merg la nunta la cineva din familie unde apar anumite vedete iar eu stau suparata... aveti idee ce inseamna?
Funda

Răspuns Câştigător
| saymoon a răspuns:

Visele reprezinta din cate stiu eu emotii puternice, personale.Se prea poate ca tu sa ti doresti sa vezi anumite vedete fie ele si cele care nu ti apar in vise. Poate tu zici ca nu-i asa dar inima ta se exprima cum poate ea mai bine - sentimente si adesea vise. Iar partea cu nunta nu stiu exact dar e posibil sa fie un eveniment mare in familia ta fie ea nunta, botez, sau altceva [speram sa nu fie vorba de o inmormantare, Doamne fereste!]

1 răspuns:
| ZeYa a răspuns:

Nu esti si tu vedeta? sad