| 0Florii0 a întrebat:

Hey, am si eu o intrebare big grine curand mi s-a intamplat sa visez ceva. Ceva normal, eram la scoala. Dupa cateva zile s-a intamplat acel lucru. Ce inseamna asta? O sa mi s3e intample iar? A fost ciudat...

5 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Probabil este doar un vis de care tu nu doresti sa te desparti. Chiar daca este ciudat, nu poti sa scapi de el fiindca nu te straduiesti. Cred ca nu o sa mai apara. Cine stie ce intamplare a avut loc la scoala la tine si apare in visul tau.

| 0Florii0 explică (pentru drogh):

Pai nu ai inteles. Am visat iar dupa 3, 4 zile s-a intamplat si la scoala

| Iubibilăă a răspuns:

O simpla coincidenta.
Nu cred in vise.

| thewomaninwhite a răspuns:

Vezi si tu daca se mai intampla dar de obicei visurile vin din ingrijorarile noastre

| ZeHelp a răspuns:

Nu este doar o coincidenta. Este posibil sa se repete, dar nu te speria