| ºPishcotº a întrebat:

Hey! Ce faceti?happy Hristos a inviat! Deci daca, comanzi dupa un site(si platesti cu cardul, si ei iti spun ca pachetul ajunge in 3-5 zile lucratoare) unde iti vine comanda? La posta sau ti-o aduc ei acasa?happy

Mersiii!:*Fundita!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Acasa cu un curier rapid! Vezi ca unele site-uri ofera optiunea de alegere a curieratului.Cu posta Romana platesti 120 lei si coletul vine la posta si prin curier rapid 170 lei cu aproximatie in functie de volum si greutate si coletul vine acasa.Majoritatea site-urilor lucreaza cu curierate rapide.
Bafta! Sarbatori fericite!

| geo691 a răspuns:

Pei depinde de site in general trimit prin posta (primesti recomandata)dar mai sunt si unele firme mai dezvoltate care au transportu lor(iti bate la usa sau suna pe nr de telefon) sau apeleaza la servicile de curierat rapid(Iti bate la usa sau suna la nr.de telefon). In general gasesti amanunte pe site lor.

| Ayaka a răspuns:

Depinde de tine cum ai ales sa vina, prin curier rapid (adica iti vine la usa), dar e mai scump, sau prin Posta Romana (adica iti vine o instiintare de la posta si te duci tu sa iei pachetul).