| Gipsy a întrebat:

Hey!

Ce trebuie sa faci ca domnisoara de onoare?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa fi in continuare o doamna si asa vei fi apreciata de lume.

| bianca9422 a răspuns:

Vaaaiiii
esti domnisoara de onoare? :X
ce frumos

in primul rand vreau sa stii ca dupa mireasa si nasa toate privirile vor fi intoarse spre tine
asa ca trebuie sa fi coafata, imbracata si fardata exact cum iti place si te avantajeaza pe tine!

ce trebuie sa faca ea?
pai in principal sa tina una din lumanari si sa puna florile in piept invitatiilor
restul depinde de traditii
trebuie sa mai ti oglinda miresei, mirelui
depinde si de unde esti

oricum va fi o experienta de neuitat
daca vrei sfaturi cu privire la vestimentatie si restul da-mi mesaj privat si te ajut cu placere!

| Edyward a răspuns:

Arunci flori in cap mirelui!