| lulalica a întrebat:

Hey!
Cum imi pot dezactiva contul de pe facebook?big grin
Am incercat la "dezactivare cont" dar cand dau log in sa vad daca mai merge...imi vine email cu " bine ai revenit pe facebook" sau ceva de genu.
Cum pot face sa mi`l sterg de tot big grin?

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Doar urmăreşte linkul acesta, te redirecţionează direct la ştergerea permanentă a contului:
https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

| dyanna_8752 a răspuns:

Https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account dar vezi ca dureaza cam o saptamana si ceva pana se sterge definitiv( in timpul asta nu mai intra in cont, pentru ca nu faci altceva decat sa il reactivezi ), sunt in aceeasi situatie cu tine si acum sunt in perioada de asteptare, e cam greu sa ma abtin sa nu intru dar daca vreau sa il sterg definitiv fac acest efort :) bafta