| anonim_4396 a întrebat:

Hey!happy

Cum poate cineva sa devina expert TPU?
La cate puncte acumulate? Sau la cate raspunsuri castigatoare?:d

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Titlul de „Expert TPU" ți-l acordă administratorul site-ului ,în urma postărilor calitative,respectarea politicii site-ului , un raport de 10% între răspunsuri postate și răspunsuri câștigătoare (fundițe) , activitate constantă , etc.
Baftă!

2 răspunsuri:
| Pufffx a răspuns:

Trebuie sa ai foarte multe raspunsuri castigatoare 100 sau chiar mai multe.
Baftahappy.

| Yamx a răspuns:

Trebuie sa fii activ pe site si sa dai raspunsuri folositoare.Nu conteaza punctele si nici raspunsurile castiatoare.