| MoatZa a întrebat:

Hey!
cum pot trimite un email cuiva:-s?
dau funda!

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Te duci la propria ta adresa de email, undeva trebuie sa scrie "New".dai acolo, apoi "Email message" si o sa ti se deschida o pagina.in prima casuta pui email-ul celui caruia vrei sa trimiti, apoi Subiectul mesajului, si continutul acestuia. daca vrei sa trimiti imagini, undeva este o imagine micuta cu o agrafa de birou:"attach files".dai click si selectezi imaginile sau documentele pe care vrei sa le trimiti, din calculatorul tau. apoi apesi "Send"

2 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai o adresa de e-mail de pe care sa poti trimite,daca vrei sa trimiti de pe a ta si nu stii cum sa intri,deschide-ti mesul,si sus in dreapta ai un pliculet mic,dai click acolo si vezi ca ti se deschide pag de e-mail,cand e incarcata complet, te uiti in stg sus unde scrie new, dai click.completezi la to si la cc adresa,apoi la subiect scrii buna sau orice altceva iti trece prin minte,iar dedesubt scrii e-amilul,daca vrei sa atasezi ceva,ai in stg jos,optiunea atach, dai click, cauti fisierul care vrei sa-l atasezi, si apoi sai send care e in stg sus.o sa confirmi adresa si asta e tot.bafta

| alish a răspuns:

POi este foarte simplu, intri pe www.yahoomail.com si iti scrii acolo id-ul si parola;) apoi O sa vezi pe o bara in stanga sus ca scrie `` new mail `` sau ``nou``, dai acolo si o sa iti apara `` too`` sau ``catre`` acolo scrii adresa de e-mail a celui caruia vrei sa ii trimiti mailul{ id-ul +@yahoo.com } Si o sa scrie ``Subject`` sau ``subiect`` acolo scrii ceva de genu ``buna sau ce vrei tu`` Apoi in casutaa aia mare de tot scrii mailul :D, Daca vrei sa pui poze sau sa trimiti si cu muzicaa sau altceva o sa scrie unde dedeubtul/deaspra mail-lui ``attach file`` sau `` ataseaza fisiere`` dai acolo selectezi ce vrei sa ii trimiti si dai pe ``send `` sau ``trimitere``
Sper ca te-am ajutat >:D< Bafta :*