| luizzza a întrebat:

Hey! happy Cum trecem mai usor peste o despartire? happy Funda :* multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| dincolodevise a răspuns:

Intotdeauna o despartire doare,dar nu ai ce sa faci. descarca-te,plangi, iar daca ai o prietena de incredere povesteste-i ce simti (ura, iubire)...gandeste-te ca nu te-a meritat si de aceea s-a ajuns la o despartire.chiar daca crezi ca nu vei putea uita acea persoana cu timpul nici nu o sa mai existe pentru tine.cineva care nu e cu tine inseamna ca nu te merita... sper ca te-am ajutat:*:*

5 răspunsuri:
| DarkStarGW a răspuns:

Mancand inghetata preferata?

| NimenixD a răspuns:

Cu toţii ştim că este foarte greu să treci peste o despărţire. Dar fiecare trece peste aceste momente făcând lucrurile care îi plac. Ascultă muzica ta preferată, ieşi afară cu prietenii [ Şi poate ai noroc, şi o să uiţi de despărţire mai uşor decât crezi; D ]. Fă ceea ce te face fericită!;*

| NimenixD a răspuns:

Nu are rost să mănânci " Îngheţată şi ciocolată la greu ". PEntru că aşa îţi faci rău ţie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciocolata si inghetata la greeu! si eventual cea mai buna prietena...

| luizzza explică:

Va multumesc mult... Daca as fi putut da mai multe fundite era binehappy va pup...am sa incerc sfaturile voastre! :*