| crissu2314 a întrebat:

Hey big grin
Aveti idee unde ma pot angaja pe perioada verii daca am doar 16 ani?

4 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Hei.Impartit pliante sau lipit afise.
Chestia cu pliantele se plateste in jur de 30 lei/zi si chestia cu afisele in jur de 70 lei/zi parca.Asta din cate am auzit si vazut anunturi.
Bafta.

| edizamfir a răspuns:

La mine la tara
taiem impreuna lemne smug laughing
:*

| Vasile604 a răspuns:

Eu stiam o fata care lucra ca ospatarita ( intr-un club de noapte ) dar trebuie sa ai grija mare ca nu-i de joaca daca te gaseste cineva cu numai varsta de 16 ani! O sa aveti amandoi probleme mai mult o sa aiba patronul, eu stiu ca ospatar ca in alta parte nu prea ai unde. La vulcanizare? nu se merita