| anonim_4396 a întrebat:

Heybig grin. ce as putea sa ii iau iubitului meu de ziua lui?(18 ani). eu ma gandeam la o cana personalizata cu poza noastra pe ea pentru ca atunci implinim si un an impreunabig grin... dar ceva pe langa?thinking ceva idei?big grin

3 răspunsuri:
| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Ai putea sa ii faci o surpriza, du-l in locul in care v-ati cunoscut prima oara.Sau organizeaza-i tu ziua de nastere.Cheama-i toti prieteni iar dupa ce se termina distractia sa ramana si pentru voi un pic de timp :X funtita?batting eyelashes

| Rebeca_5235 a răspuns:

E buna ideea ta, chiar foarte buna.
Incearca o sticla de ceva, sampanie sau un vin. daca ii stii gusturile poate ar merge si un parfum. Cana o sa fie ceva simbolic si cealalta parte a cadoului si ceva semnificativ.

bafta

| anaa08 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi cana personalizata.sau un parfum, camasa, etc.dar astea parca sunt cadouri comune.incerca sa-l surprinzi cu lucrul care crezi tu ca l`ar face cel mai fericit.o seara in doi, concertul lui preferat, un weekend la munte. ceva mai deosebit cred ca l`ar surprinde mai bine. sper ca te-am ajutat