| Rares24 a întrebat:

Hey! big grin Ce credeti? Acele senzatii de Deja Vu credeti ca ar putea fi o optiune pentru calatoria in timp, asadar nu doar amintindune scena ci si simtind aceiasi senzatie?!?!?!? straight face funda :-s

2 răspunsuri:
| ScarlettMegan a răspuns:

Logica si magia se bat cap in cap la intrebarea asta. Desi nu prea cred ca se poate. Senzatiile de Deja Vu ar putea fi legate de clarviziuni si in nici un caz de calatoriile in timp. Deoarece calatoriile in timp pot schimba viitorul, trecutul si prezentul pe cand Deja Vu-urile nu.

| MaDyKaA1 a răspuns:

Si eu am de multe ori senzatia de deja vu ...este ca o calatorie in timp sau ceva ce te-a afectat in trecut sau mai are legatura si cu visele