| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Hey daca ii spun unu baiat asa " scuze ca ma tot balbai cand vb cu tine sau nu vb deloc dar ideea e ca ma intimidez nu stiu dc pentru ca nu mi se intampla des.asta nu inseamna ca nu stiu sa leg doua cuvinte " pe un ton amuzant...ce ce va intelege ca il plac sau ca pur si simplu ma intimidez? funda!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In viata nu conteaza ceea ce stim, ci ceea ce aratam ca stim. Asadar, el va intelege ca esti o balbaita care il place.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Daca si el te place sunt sigur ca va intelege, dar incearca sa fi mai sigura pe tine mai, nu trebuie sa arati unui baiat ca il placiwinking

| sori88 a răspuns:

Nu trebuie sa te scuzi si daca il placi gasesti un mod de ii a arata asta...

| Popescu_Roxana_1990 explică (pentru sori88):

Ce mod..cum sa ii spun sau sa ii dau de inteles :-)?