| helloSweety a întrebat:

Hey darling! am o problema in dragoste, un baiat i-a placut de mine, vb. pe mess, ieseam afara impreuna..., dar mie nu-mi placea de el. Acum nu prea ne mai vorbim, i-am dat dintr-o cauza mai mare igg pe mess doar ne salutam la scoala sine mai uitam unul la altul si asa m-am indragostit eu de el si-a facut alt id si a intrat din nou pe mess dar cand intrat el nu sunt eu si tot asa, i-am lasat un mesaj pe mess dar nu intra sa-l vada. sad
Ce sa fac? Va rog ajutati-ma! Dau funda sadsad

1 răspuns:
| VladGH a răspuns:

Asa se intimpla mereu la voi fetelor happy, va jucati cu sentimentele baietilor si cind vedeti ca nu va mai trage atentia, sunteti disperate. Clar, el acum nu mai este interesat de tine, sa dezamagit de tine, si-a pierdut speranta. Incearca sa ii lamuresti, ceia ce simti, cum a fost la inceput si daca el va mai simti ceva pentru tine o sa se intoarca inapoi. NU poti folosi nici o vraja in acest caz rolling on the floor