| daiana a întrebat:

Hey :] dau fundita!
am si eu un telefon nokia 7210 supernova si mi-am descarcat de pe net(mobil) aplicatie ebuddy.
si cand intru pe ea zice :conection failed. you internet settings mush be activated for java applications, or try again later. check your phone manual or www.ebuddy.com on how to do this. if this doesn't work you can always use our lite messenger: http://m.ebuddy.com
am dat la setari web si am verificat ca aveam script java:activare.
imi puteti spune ce sa fac? :o3

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| flofybee a răspuns:

Trebuie sa-ti activezi script java pentru a putea juca. fundita?

| flofybee a răspuns:

Trebuie sa-ti activezi scriptul java ca sa poti juca... fundita?