| BiscuiteBoss a întrebat:

Hei happy.
Am un telefon LG kp 502 Cookie, pe care de curand mi-am bagat internet. In fine oh go on, mi-am instalat ebuddy-ul, iar cand incerc sa ma intru imi da o eroare, gen : Connecion Failed >= Your internet settings must be actived for Java Applications, or try again later. raised eyebrows
Am verificat setarile si sunt activate.
Ideei ceva puppy dog eyes?
Fundita! happy

Răspuns Câştigător
| ionutz_5790 a răspuns:

It trebuie sa ai instalata aplicatia java. caut-o pe google si specifici ca pentru telefon

2 răspunsuri:
| Doar1îngeR a răspuns:

Ai instalat Java pe el?
Sunt o groaza de setari de facut pentru E-buddy.Eu am incercat pe un Nokia 5310 si tot nu am reusit dupa vreo ora de setari.Deci cel mai bine du-te la Orange/Vodafone.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara altul