| xAbb a întrebat:

mi-am pus eBuddy pe telefon si cand dau sa il instalez imi zice:

"-connection failed- your internet settings musy be activated for java applications, or try again later, check your phone manual or www. ebuddy, com on how to do this. if this doesn`t work you can always use our lite messenger: http://m.ebuddy.com"

Ce`i pot face sa mearga?!

Trebuie sa am net activat pe mobil? Sau nu?

Pot folosit eBuddy pe o cartela cu abonament?

Daca activez netul pe mobil dupa ce nu`ll mai am mai pot folosi eBuddy?

Va rog sa raspundeti :3 Funda la cel care ma ajuta, restul vot! :3

Răspuns Câştigător
| anonima13 a răspuns:

Pai iti tebuie internet pe mobil, si daca ai si tot iti apare o eroare inseamna ca internetul nu are viteza necesaratonguesperca te.am ajutat