| Roberta00 a întrebat:

Hey! De curand m-am despartit de prietenul meu pe motiv ca acesta vrea o pauza.La doar cateva zile de atunci prietenul lui cel mai bun mi-a zis ca el in timp ce era cu alte fete se gandea la mine ca in timp ce o saruta pe una se gandea ca sunt eu.Acum el vrea sa fim din nou impreuna. I-a povestit mamei sale de relatia noastra. Fata de mine si-a cerut scuze ca s-a despartit de mine si a zis ca ii pare rau si ca a fost nesimtit.Acum vrea din nou sa fim impreuna.eu il iubesc mult de tot! Si nu stiu ce sa cred. El ma place sau vrea doar sa profite de mine? Sa ne mai dam o sansa sau nu? Va rog dati-mi si mie niste sfaturibig grin

Multumesc! Pupici!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu simti.winking
Eu tin " doliu " dupa o despartire pentru ca mi se pare ca drecu sa faci schimb de saliva cu altu si cu 2 zle in urma sa fi fost cu alt baiat. E aiurea dupa mine.
Ma rog, fiecare cu principile lui.