| xChampiionOrLooser a întrebat:

Hey! Deci cand sunt pe messenger,si vorbesc cu cineva, nu imi merge BUZZ.De ce?
Mie imi apare cand cineva imi da buzz.
Ce s-a intamplat?

Multumesc:*

Funditahappy

Răspuns Câştigător
| MyaEmy a răspuns:

Se mai intampla uneori, de exemplu daca persoana aceea este pe invisible sau ocupat nu ai cum sa-i dai buzz, nu-ti permite messenger-ul.
Sper ca te-am ajutat happy

| xChampiionOrLooser explică (pentru MyaEmy):

Ok...dar cand este pe normal... fara invisible sau ocupat?

| MyaEmy a răspuns (pentru xChampiionOrLooser):

Daca este pe normal..nu stiu.Stiam ca daca ai dat macar o data BUZZ cuiva (pe normal)se intampla des sa nu mai poti da BUZZ.Si mai stiam ca daca tu esti pe invisibile sau ocupat nu poti da BUZZ.