| Ovidiu_Andrei_1994 a întrebat:

Imi da o eroare la messenger bag id-ul in lista sau imi da cineva add si ii apare ofline si la statusul lui : Add rewuest pending dar merge sa vorbesc cu el! Funda, Urgent! Multumesc happy

6 răspunsuri:
| catafan a răspuns:

Ai prea multe id-uri sau ai incercat sa adaugi prea multe id-uri deodata si ai suprasolicitat serverul. Nu mai ai ce face cu acel id. Am aceiasi problema.

| Ovidiu_Andrei_1994 explică (pentru catafan):

Nu am incercat asta straight face am id-ul de vreo 4-5 ani si cam acum 1-2 luni nu ma lasa sa adaug pers in lista le adaugam da imi aparea la adress boook cred ca stii si am sters id-urile ce nu imi acceptasera cererea sau cele de la carea aveam ign dar acum nu inteleg de ce face asa straight face

| catafan a răspuns:

Ai prea multe id-uri

| RoxanaAndreeaBianca a răspuns:

Dupa o anumita perioada te lasa sa il bagi in lista... Am patit-o eu big grin.

| Ovidiu_Andrei_1994 explică:

Si * imi * apare ofline scuze!