| Saraaaa_6669 a întrebat:

Hey. deci. eu vorbesc cu un tip pe mess, care mereu imi zice ca`s febletea lui si cate chestii de dragoste (pupici, hug`s, inimioare). mereu imi zice ca`s inima lui. as vrea sa fiu cu el, dar nu stiu ce sa fac.azi trebuia sa ies cu el, dar a intervenit ceva si ne vedem mai diseara cred straight face. ne comportam ca si cum am fi impreuna, el imi stie mie programul, eu ii stiu lui programul. ce ma sfatuiti sa fac? : |

3 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

Pai daca il placi de ce sa nu fii cu el.Nu va impiedica nimic deocamdata.Distreaza-te.Acum este alegerea ta daca il placi sau nu.Si iesi cu el.Sigur te vei simtii bine.
Succes si ai incredere in tine.

| AlexSala a răspuns:

Cunoaste'l in realitate!

| Giany_3630 a răspuns:

Iesi cu iel si in parc si vorbiti