| anonim_4396 a întrebat:

Hey.
Deci stau mult timp si ma gandesc la ceea ce vreau sa fac pe viitor si pana acum eram aproape sigur ca voiam sa urmez o cariera in it, mai exact inginer it, dar se pare ca matematica este o necesitate si la asta sunt praf...In rest ceea ce tine de intretinerea si rezolvarea problemelor la windows sunt as.
Mi-ar fi de folos niste sfaturi cum sa imi gasesc sau sa urmez ceva ce imi place.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

A fi inginer nu inseamna sa repari windows uri. Nici a fi programator. Pune mana si invata matematica

| aXy99 a răspuns:

Ce probleme de windows rezolvi tu? laughing
Ce varsta ai?