| Pau a întrebat:

Hey :*
Din data de 22 m-am hotarat sa merg la sala cu o prietena deoarece vreau sa slabesc (am 1.65 si 55 kg). Cat credeti ca voi slabi intr-o luna daca voi alerga (o ora sau mai mult) si voi face bicicleta(30 min-o ora) acasa, si 5 zile pe saptamana aerobic (timp de o ora)?
Si inca o intrebare...cum sa ma imbrac la sala? Tricou si iegari, sau pantaloni 3/4 de trening vi se pare ok pentru aerobic?

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

E bine. Dar du-te si la nutritionist, degeaba faci sport daca mananci fara oprire orice, oricand.

| 1str a răspuns:

La 1.65 si 55 kg nu cred ca mai trebuie sa slabesti big grin. Si oricum, daca vrei sa mergi imbraca-te in ceva " lejer", care sa iti permita tot felul de miscari fara sa ai surprize pe acolo.