| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Dupa ce m-am despartit de prietenul meu din cauza distantei. M-am intragostit de un baiat. Ne distram zi de zi... Eram cei mai buni prieteni si suntem inca. acum intr-o seara el a facut scandal si am hotarat sa ii spun dar din neatentia mea i-am spus unei prietene. ea a tinut secretul pana ieri. Eu cu Y eram pe patura si a venit si el cu un prieten. Ea i-a spus dar nu m-am suparat m-am simtit usurata. Dupa o ora de la spusul secretului eu si prietenul lui am ramas singuri si am vorbit. el mi-a spus ca intr-o luna imi va cere prietenia.

P. S: El a ras cand i-a spus.

Intrebarile mele sunt:1 Ce inseamna cand un baiat rade cand ii spui,, te plac"?
2 Sa il cred pe prietenul lui?

Răspuns Câştigător
| OaNaツ a răspuns:

Am gasit un raspuns la o intrebare uitate mai jos e raspunsul la prima intrebare

Baietii, de regula, sunt cam blegilaughing...Sunt usor de "citit":incearca sa se dea "mari" cind esti in apropiere, o fac pe desteptii si cauta sa iti zimbeasca tot timpul.Cu toate acestea, asteapta sa faci tu primul pas si daca iti place de un baiat, e bine sa ai tu initiativa...

Iar la a doua nu stiu ce sa zic eu nu prea ma ingred in baieti, dar daca vrei eu zic sa crezi poate poate chiar iti va cere prieteniea

3 răspunsuri:
| CosminHaarp a răspuns:

Inseamna ca te place daca rade e emotionat si nu are ce sa faca si atunci rade si daca e cel mai bun prieten al lui credel multa bafta sper sa fiti impreuna ♥

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca reactia a fost din cauza ca nu se astepta si i s-a parut de necrezut.
Sa asculti da, dar sa nu iti pui toate sperantele.

| 1onut a răspuns:

Se mai cer prietenii?laughing