| sophieLY a întrebat:

Hey!
Eu impreuna cu doua prietene o sa petrecem cam toata vara impreuna si vrem sa facem o chestie interesanta: sa ne filmam facand diferite lucruri, sa punem clipurile intr-un colaj si sa il punem pe un CD, sau poate pe YouTube.
Intrebare: Avem deja cateva filmari (cantand la chitara, jucand badminton, prostindu-ne), dar am nevoie de cateva idei: ce am mai putea face vara asta pentru a ne distra (si sa ne putem si filma facand activitatile respective)?
Fundita!

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Ati putea face :
•brooming.
•Harlem shake (am facut asta cu niste colege mai demult si acum cand ma uit la el nu mai pot de ras laughing )

•Gangnam style, sa dansati in mai multe incaperi
•Ati putea face provocari interesante gen : intra intr-un taxi si iesi pe partea ceaialalta sau il intrebi pe un taximetrist daca e liber, iar dupa tu zici traiasca libertatea
•Va bateti cu apa
•Cantati, dansati
•Faceti o petrecere
Sunt foarte multe lucruri de facut. daca va puneti pe youtube as vrea sa vad si eu ce ati facut laughing

| sophieLY explică (pentru 愛日本):

1. Ce inseamna brooming?
2. Fii sigura ca te anunt la sfarsitul verii laughing

| 愛日本 a răspuns (pentru sophieLY):

Brooming este o chestie noua 2013, daca in 2012 a fost Harlem Shake sau Gangnam Style nu mai stiu :-?
http://www.youtube.com/watch?v=JEgxe6zhomk

| sophieLY explică (pentru 愛日本):

E FOARTE TARE!
Vreau sa inceeeerc!

| 愛日本 a răspuns (pentru sophieLY):

Stiu. Succes si abia astept sa vad cum ti-a iesit!
Distractie placuta.

7 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Sall! In primul rand cred ca mi'ai dat o idee pentru vacanta. Apoi cred ca e foarte tare ideea si puteti sa va mai inspirati de pe internet
De la astia http://www.youtube.com/......p?/results
Cand terminati sa imi trimiti link-ul, da?;)

| sophieLY explică (pentru Carmen100):

Cu placere :*.
Mersi. Si da, o sa iti trimit un pm daca o sa vrei sa il vezi laughing

| ღAndréeღ a răspuns:

Puteti sa faceti clatite ( si sa faceti si o bataie cu faina laughing ), bateti-va cu apa, puneti-va muzica si dansati. Sper ca te-am ajutat thinking