| AnDrIcI a întrebat:

Hey everybody, am un telefon Samsung Corby (cu touchscreen). Sunt pe reteaua vodafone, iar intrebarea: se poate sa imi bag net (google, youtube sau facebook) pe el? el are toate aceste functii in el, dar nu sunt activate... cum sa le activez? sad raspunsul care ma va ajuta funda big grin

Răspuns Câştigător
| Roxetteeeeeeeeee a răspuns:

Hei! Poti sa-ti bagi netul pe acest telefon pentru ca am avut si eu, tot ce trebuie sa faci este sa iti reincarci cartela cu 3 euro[daca ai 3 euro nu mai reincarca], dupa reincarcare dai la *100# si dai la servicii apoi dai webnwalk si de aici cred ca te descurci, fundita?love struck!