| Antonela10 a întrebat:

Hey fetele incepe scoala si imi este putin teama sa nu ma patez cand sunt la menstruatie si sa rada niste dobitoci mine

4 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Porți absorbante mai mari decât de obicei.

Mergi des la baie.

Omori dobitocii

| OAly a răspuns:

Preferabil sa porti pantaloni inchisi la culoare. Pe aceia nu se vede o eventuala pata. Dar tampoanele existente pe piata ofera protectie destul de buna. Scurgeri pe langa exista doar daca nu pozitionezi corect tamponul sau daca chilotul e prea larg.

| Biee19 a răspuns:

Hei happy
De prefetat să porti pantaloni negrii pentru că nu se observa daca te patezi.
Și mergi mai des la baie..atata tot. happy