| anonim_4396 a întrebat:

Hey fetele! Prin August mergem la Baile Sacelu. Faza e ca la cativa km de Sacelu sta bunica mea si noi vom sta acolo. Acolo nu avem apa, este mizerie, etc. Daca eu ma epilez jos acasa inainte sa plecam o sa creasca parulbig grin. Si acolo nu am cum sa ma epilez, nu am nici unde. Voi cum ati face?thinking

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Incearca sa te epilezi acasa cu ceara. De preferat du-te la un salon pentru ca femeiile de acolo sunt profesioniste in asa ceva. Apoi, mai ia o lama la tine si il mai iei cand e nevoie.
Succes!

| mamatatasibunica a răspuns:

Epileaza-te inainte sa pleci dar ia o lama la tine.