| anonim_4396 a întrebat:

Merg la Baile Sacelu.dar trebuie sa stam a bunica mea la casa, pentru ca este la cativa km de Bai. Numai ca acolo este groaznic(la bunica mea) nu este apa, este mizerie, sunt paienjeni, nu ai unde sa te speli.I don't want to see. Oare cum as putea sa ma spal acolo? Adica..nu pot sta o saptamana, asa, nespalata I don't want to see. Nu stiu ce sa fac. Funddoooii:Xbig grin

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bunica ta cum se spală?
E chiar mai rău ca în pădure?
Pa, pa.

| Elial a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Pentru mine, e ca si in padurehee hee Bunica mea se spala intr-un rau rece, unde isi fac nevoile toate animalele pana si serpiihee hee

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Elial):

Bună.
Lasă răutățile, nu vrei să mergi acolo și invoci motive!
Pa, pa.

| Elial a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Tu nu cred ca stii ce se afla pe acolo. Eu chiar vreau sa merg pentru ca am suferit foarte mult pentru a merge undeva in vacanta...si in sfarsit meg, in afara de faptul cu, curatenia sunt foarte fericita si am vois simti foarte binhe..doar ca, cu igiena...sad

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai ea cum traieste? Ea cum se spala? Ca doar nu sta de ani intregi nespalata. Fa-i si tu ce face si ea o saptamana ca nu mori. happy

| Elial a răspuns (pentru Adry05):

Nu stiu cum traieste ea......habar nu am!laughingProbabil ca se spala intr-un rau de langa casa, dar nu ma pot spala acolo, e murdar si rece...I don't want to see

| Adry05 a răspuns (pentru Elial):

Altceva nu prea ai ce face. Rezisti si tu o saptamana ca nu e prapad.

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Pai daca e chiar asa... ia apa de la tine de acasa in cateva sticle.