| ingerash_6577 a întrebat:

Hey fetelor imi spuneti si mie ce sampon sa folosesc pentru cresterea parului? fundita si vot

Răspuns Câştigător
| ioionutbest a răspuns:

Buna! Daca vrei sa iti creasca parul iti recomand sa folosesti ulei de rigin e foarte bun pentru par si unghii. Daca ai firul de par subtire poti folsi gama de sampon Gliss sau Garnier iar daca ai firul de par mai gros Dove e cel mai recomandat si Elvive.Parul daca vrei sa creasca trebuie sa il ingrijesti foarte bine sa ai grija sa nu se rupa. Uite cateva sfaturi :il poti spala o data la 3 zile asa eviti deteliorarea sau caderea lui, stiai ca la fiecare spalare pierdem aproximativ 200 de fire de par, impleteste-l, nu folosi placa sau undulator sau alte produse care ii dauneazasau il incarca si cel mai important NU IL VOPSI.Eu personal m-am vopsit de 2 ori intr-un an si vreau sa iti spun ca mi-a cazut aproape jumatate din par. Parul e cel mai importat la o femei asa ca ai grija de el! fundita?

1 răspuns:
| GabrielleTheRealQueen a răspuns:

Incearca 2.Pantene sau Elvive.nu stiu depinde de fiecare.thinking