| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor voi pana la cat aveti voie afara si cati ani aveti?

10 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Eu am voie sa stau cat vreau eulove struck mami si tati au incredere in minelove struck

| Alllllexandra a răspuns:

Am 14 ani si parintii ma lasa pana la ora 22:30 afara, dar cand e scoala pana la 22:00

| Cher22 a răspuns:

Pana la 20 cand este scoala, iar in vacanta pana la 22 happy. Am 11 anii big grin

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Nu ca nu m-ar lasa dar evit eu sa ies afara la ore tarzii, nu vad motivul plus ca stau la periferia orasului si e naspa cu tiganii, cu astia.Am 17 ani.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Oricat de tarziu.atat timp cat nu vin acasa la orele la care dorm ai mei si in ziua aceea pleaca la scarbici.implinesc 22

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Pana la 9 :30 si daca ma duc cu sora mea de 20 de ani (de exemplu la karaoke) am voie pana la 2 laughing) dar asta mai rar (am 13 ani) tongue

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Am 17 si am voie pana cand vriau.Toata noaptea daca ma tine happy

| raisa1993maria a răspuns:

In vacanta pana la ce ora vroiam eu, acum ca am inceput scoala si ma trezesc la 6 mama ma roaga sa intru devreme in casa sper binele meu, sa nu fiu prea obosita, pe la 22 cam asa, am 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu m-am certat cu mama si acu ma lasa maxim pana la 9-10.am 15ani

| FloraVanilly a răspuns:

Cat vreau big grin (16 ani ) dar in timpul scolii nu prea ieshee hee in week doar :*