| JamilaGizeh a întrebat:

Voi pana la ce ora aveti voie sa stati afara?

9 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Pai in primul rand depinde de varsta si de anotimp. Daca e vara pana la 10-11 seara. Daca e iarna pana pe la 8-9 pentru ca se intuneca foarte repede si e si frig. Daca ai intre 8-10 ani, vara pana pe la 8-9, si iarna pana pe la 6-7. Daca ai intre 11-15 ani vara pana pe la 10-11-12 si iarna pana pe la 8-9-10. Daca ai peste 15 ani vara pana dimineata laughing si iarna la fel laughing. Eu am 14 ani si stau vara pana la 10-11 cu prietenii pe afara. xD
Sper ca te-am ajutat.
O zi buna.
Pa pa.

| positivity a răspuns:

Depinde.
În vacanţă, ora maximă până când pot sta afară este 20 - 21. Dar, faza e că eu nu prea stau afară. Majoritatea timpului mi-l petrec în camera mea.

| hunterpainting a răspuns:

Pana la ce ora vreau eu

| katalyn27 a răspuns:

Fara limita

| DWDT a răspuns:

Sa zicem ca azi. Azi as putea sta afara pana pe la 00:00. Daca as merge in club (ceea ce nu e cazul, pentru ca e duminica si e cam gol p'acol) as sta pana pe la 04:00. Si chiar si in timpul scolii.

| Eyke a răspuns:

Pana crezi ca ati rezista corpu si depine de planurile de maine

| Dinutzaa a răspuns:

Pai iarna stau cam pana la 7-8 iar vara pana pe la 10 big grin