| anonim_4396 a întrebat:

Sallz TPU! Voi cati ani aveti si pana la cat va lasa parinti sa stati pe afara? Adica pana la ce ora aveti voie?

11 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

21. de la 16 ani ma lasa sa stau cat vreau oriunde vreau doar cu o conditie. sa stie si ei unde ma duc si cu cine

| star4all a răspuns:

17. Cat vrea inimioara mea :X rolling on the floor

| Anutzabhaaa a răspuns:

13 pana la 10-11 cam asa

| chibiusa a răspuns:

Am 17 ani si chiar daca sunt fata de la 13 ani n-am ora de venit acasa, pentru ca le-am demonstrat parintilor ca sunt destul de matura si ca ma comport ok.
pana acum 2 ani nu veneam tarziu acasa, pe la un 12-01 noaptea eram acasa, dar de pe la 15 ani am inceput sa stau si mai mult daca se merita, insa daca se intampla sa ies afara si intre timp sa decid ca dorm la vreo prietena, imi sun parintii si-i anunt ca sa stie.

tu cati ani ai si pana la ce ora ai voie afara?

| Cineva3 a răspuns:

Eu (Anonim) am 12 ani si ma lasa pana la 11:30-12

| DragonuAK47 a răspuns:

16 am stat vara asta pana la ora 4; D dimineata

| Lloyd_4317 a răspuns:

In primul rand se scrie parintii fiindca e la plural.
Daca ai niste parinti atat de incuiati incat sa iti puna o limita de stat afara cu prietenii, inseamna ca nici pe ei nu i-au crescut bunicii tai bine happy, un copil normal 14-17 ani sta de cand vrea pana cand vrea, nimeni nu-i pune limita, iar un parinte normal se va ingrijora mereu pentru el daca intarzie, insa nu-i pune limita de timp.

| MistikkGirl a răspuns:

Pai eu am 14 ani merg pe 15 peste citeva luni,si parintii ma lasa unde vreau,doar ei sa stie unde plec,si poate chiar si toata ziua sa nu fiu acasa! darr seara daca plec la o discoteca trebuie eu sa le spun la ce ora! si tot timpul vin, uneori fac exceptii intirzii cu un ceas, chiar 2 big grin asta a fost de 2 ori big grin o data trebuia sa vin la ora 1:00 acasa dar am venit la ora 3. am stat pina ce s-a terminat discoteca! big grin

| Ciuuf a răspuns:

Pai ne lasa pana la 12:00...si am 14 ani

| frumm10 a răspuns:

13.si pana la 10-11.depinde unde suntlaughing

| ladyPEARL a răspuns:

Am 11! Pana pe la ora 00:00-23:30!