| ζøvع a întrebat:

Hey! I-am spun unui baiat k il plac, si mai discret k as vrea sa fiu cu el. A spus ca deocamdata sa fim doar prieteni si sa avem o relatie stransa de prietenie ( am vorbit prin sms-uri). L-am inteles, am plans, nu prea conteaza asta. El nu e in clasa cu mine, dar facem ora de germana impreuna(clasa mea cu clasa lui facem impreuna ora de germana). A doua zi de dimi, prima ora am avut germana.Am intarziat, am ajuns la si 5 minute.Nici bine nu m-am asezat ca am primit sms de la el(el era in clasa cu me). Am vorbit cu el toata ora, si nu numai, am vorbit aproape in toate orele! Ma tot pupa prim smsuri, l-am pupat si eu, dar nu asa de mult cum m-a pupat si el...Cand ma intalneam cu el pe hol, nu vorbeam, doar ne salutam si imi zambea.imi era teama sa vorbesc cu el fata in fata, sicred ca si lui.In mesaje vorbeam, nu aveam treaba, dar cand ne intalneam doar ne zambeam si ne uitam unu la altu, nimic mai mult.Intrebarea meah este: ce vrea baiatu asta de la mine? spune ca vrea sa ramanem doar prieteni, dar prin sms-uri ma pupa si imi zambeste cand ne intalnim...nu il mai inteleg!

5 răspunsuri:
| euwik a răspuns:

Probabil nici el nu stie ce sa faca

| CraiCord a răspuns:

Vrea sa vada daca il doresti sau nu prea stie ce vrea. sfatul meu ii sa-l intrebi pe el care ii faza. daca nu ai curaj fata in fata printr-un mesaj.desi eu iti recomand fata in fata.va fi mai binebig grin

| MegaGiovannY a răspuns:

Are pe alta sigur! alta chestie nu ie laughing.ai grijha la el sa nu ti se intample alcva!

| ζøvع explică:

Si apropo.s-a despartit de prietena lui acum cateva zile.cand eu l-am intrebat el cu o zi in urma, sau 2 s-a despartit de prietena lui tongue deci nu are pe altawinking

| 12mariastar a răspuns:

O fi timid sa-ti spuna asta eu credd ca te place spune-i asa"auzi zici ca suntem prieteni dar comportamentul tau nu e de prieteni si vreau sa te mai intreb iti place de mine"si vei afla daca te place. funda