| SwweetGirlFuny a întrebat:

Hey Ieri la scoala o colega ne-a povestit ca si-a colorat parul cu merker pare nebunesc dar ii sta foarte bine are ceva ca si l-a facut cu marker?

Răspuns Câştigător
| FUCKy0u a răspuns:

Nu cred ca se poate intampla nimic.Si eu am o colega care isi face parul cu markerul.Dar mai bine optezi pentru mov de gentiana, pe par iese mov, albastru de metil iese albastru sau turcoaz(depinde de culoarea parului tau)iar la prima spalare se face verde sau pentru carmin, pe par iese roz.Pe toate le gasesti in farmacii.Eu am avut cu toate.Inca am si imi plac foarte mult.

| SwweetGirlFuny explică (pentru FUCKy0u):

Si a patit cv colega aia daca si la facut

| FUCKy0u a răspuns (pentru SwweetGirlFuny):

Nu.E foarte sanatoasa si isi coloreaza parul in continuarehappy

| Asdfghjj a răspuns (pentru FUCKy0u):

Cam in cat timp se ia carminul din par?

| FUCKy0u a răspuns (pentru Asdfghjj):

La prima spalare s-a dus.

| Lorre1214 a răspuns (pentru FUCKy0u):

Dar se ia la spalare?

| Asdfghjj a răspuns (pentru FUCKy0u):

Merci big grin

| FUCKy0u a răspuns (pentru Lorre1214):

Da.

| FUCKy0u a răspuns (pentru Asdfghjj):

Cu placere.

| Lorre1214 a răspuns (pentru FUCKy0u):

Ok mersi :*

23 răspunsuri:
| PŞtefaniaP a răspuns:

Pai, marker-ul contine diferite lucruri toxice si foarte rau ca si l-a facut cu marker o sa regrete mai tarziu si te sfatuiesc sa nu faci si tu la fel!

| SwweetGirlFuny explică (pentru PŞtefaniaP):

Dar ce se poate intampla?

| SwweetGirlFuny explică (pentru PŞtefaniaP):

Ce se poate intampla si daca face baie se duce?

| MissVamp a răspuns:

Da si l-a noi si-au facut fetele suvite verzi, de fapt eu am inceput chestia asta i-am colorat colegei de banca cateva suvite cu marKerul in timp ce vorbea cu o colega si cand le-a vazut a zis ca sunt misto si ca mai vrea sa ii fac si au tinut-o cam 1-2 sap mi-am facut si eu una dar e foarte mica si s-a dus repede, e foarte ok si distractiv! Bafta! :*

| MrEvil89 a răspuns:

Markerul e toxic.sunt unele vopsele care persista 1-2 spalari. daca vrei sa fii colorata in fiecare zi diferit vopseste parul cu altceva decat markere.

| SwweetGirlFuny explică (pentru MrEvil89):

Ok dar e colorat doar la varfuri nu tot parul

| MrEvil89 a răspuns (pentru SwweetGirlFuny):

E posibil ca parul sa ajunga in zona ochilor.mai stiam unele fete care isi faceau conturul la unghii cu pix rosu.si in cazul asta e toxic pentru piele.

| SwweetGirlFuny explică (pentru MrEvil89):

Dar nu se duce cand faci baie?

| MrEvil89 a răspuns (pentru SwweetGirlFuny):

Se duce dar nu e bine sa dai cu pix.

| SwweetGirlFuny explică (pentru MrEvil89):

Dar nu e pix ci marker se duce?

| MrEvil89 a răspuns (pentru SwweetGirlFuny):

La spalat se duce.

Răspuns utilizator avertizat