| anonima2405 a întrebat:

Hey. Ii un baiat total necunoscut care tot insista ca ma cunoaste ca a fost pe la mine cand eram mica si ca parintii nostri erau prieteni buni si mama habr n-are cine ii... ce as putea face? Mi cam frica

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Da-i block. Nu mai vorbi cu el. Daca nici ai tai nu stiu, inseamna ca e ceva dubios la mijloc. Serios, nu-ti mai fa de lucru cu el.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ignora-l daca te enerveaza. Urmareste el ceva sigur happy

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Nu vorbi cu astfel de indivizi! Daca mama ta nu il cunoaste atunci cine stie ce disperat este.
Nu ti se pare ciudat? Okay, tu nu il mai tii minte dar parintii tai? Parintii nu uita atat de usor.

Eu zic sa ai grija! Sunt multi obsedati pe lumea asta. Ceva e putred la mijloc. Ai grija, mai ales seara. Ocoleste anumite locuri intunecate sau daca mergi pe acolo atunci nu merge singura.

Succes!

| Yulia_Toma_Yulia_1973 a răspuns:

Pai poate fi o coincidenta de nume sau lui/ei i s-a parut ca esti asemanator cu cineva cunoscut...si o prietena de a mea a confundat o fata (o fosta colega) care a plecat de la noi din clasa in Moldova Noua,si a cautat-o pe Facebook (acea prietena de care ti-am zis la inceput), si culmea culmilor, avea acelasi nume (si prenumele si numele de familie) si arata cam la fel (din cate o tinem noi minte) ca fosta (fosta-fosta) noastra colega, fata aceea nu o cunostea si ea de cand s-a nascut a locuit in Moldova Noua (din spusele ei)...pur si simplu totul poate fi o coincidenta (parerea mea happy ), sper ca ti-am fost cat-de-cat de ajutor.