| BiscuuBaii a întrebat:

sper sa`mi raspundeti :d de ceva timp incoace tot imi repet intr`una ca sunt urata si grasa... am 14 ani si 47 de kg si am inaltimea 1 65.Ma cert des cu mama pe treaba asta.Eu zic ca sunt urata deoarece toti baietii cu care am vrut sa fiu m`au refuzat.nu stiu ce sa mai fac! nu aveti vreo idee cum sa uit de asta? Momentan imi place de un baiat dar mi`e frica sa-i spun ca il plac de teama ca ma v-a respinge. El ma baga mereu in seama cand ma vede pe strada dar eu nu`i zic nimic.Va rog HELP ME!

Răspuns Câştigător
| Xgirl a răspuns:

Stay relaxe ca esti bine eu am 45 si sunt mai mica ca tine(oricum baga-l si tu in seamah dakal placi aa si nu merge direct sa-i spui sau sa-l presezi pentru ca te va credea obsedatah dai de intelesh intr-un fel ca il placi.o sa iasha bine, ai cuv meu P.S. funda?

2 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Nu zice ca esti urata pentru ca fiecare din noi e frumos in felul lui/ei!
Incearca sa nu iti mai vezi defectele!
Sigur ai ceva furmos care te face diferita de ceilalti.
PuP:*
Si in legatura cu baiatul acela. Vb cu el si spune-i ca-l palci!
Nu mai fi asa sfioasa.

| browneyes99 a răspuns:

Buna!

Ioooiii frate, tu grasa?! La 14 ani 47 de kg! Ce neamului?! Atat am eu si eu am 11 anirolling on the floorlaughinglaughingSi mai esti si inalta...laughinglaughingFrate deci e prea slaba! Da-te'ncolo!laughinglaughingSi daca tu esti fata din poza, atunci chiar nu stii sa te apreciezi! Esti f frumoasa! Si slaba si inalta!big grin Acum ma simt complexata!laughing