| Maryye97 a întrebat:

Hey :*! In august am fost cu un baiat, eram foarte indragostita de el. Dar a facut niste prostii(MARI) si pe moment am simtit nevoia sa ne despartim.Si de atunci am ramas separati, i-am dat ignor pentru ca nu ii mai suportam idioteniile si acum l-am scos de la ignor si speram sa intre pe mine, pentru ca imi e foarte dor de glumele lui, de modul in care ma facea sa ma simt.Il vad in fiecare zi la scoala si asta ma supara mai tare. Ce pot sa fac? Cum sa vorbesc cu el?

1 răspuns:
| StarkWolf a răspuns:

Incearca sa intri in vorba cu el din greseala, dai un buzz si zi k nu era pentru el si vezi daca vrea sa mai vb k tine...intreaba-l ce face etc...chestii de genul asta!