| ciufiXXXXXX a întrebat:

Hey! in curand e ziua mea de nastere!
si voi da un mik party la mine acasa unde vom fi 12 fete.big grin
ce idei imi dati pentru a fi o petrecere de neuitat.
ce muzica sa pun ce jocuri sa jucam ce macare sa servim.etcbig grin
cu cat mai multe idei cu atat mai bine

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Ca sa va distrati bine eu zic sa pui cate ceva din toate genurile de muzica, chiar si manelelaughing. Azi pana la ora 2 dimineata am avut banchetul de a8-a si am dansat chiar si pe manele si populara. Jocuri: sticluta cu dorinte sau provocari, joc de carti cu pedepse si puteti spre finalul petrecerii sa iesiti afara, adica sa iti continui ziua de nastere afara, intr-un parc, terasa etc., mancarea: sa nu fie chiar multa, caci n`o sa aveti cum s`o mancati pe toata caci veti fi ocupate cu dansulbatting eyelashes: un antreu, fructe diferite, multe sucuri, inghetata, si apoi ca al 2-lea fel: o salata, cartofi natur si o friptura la gratar. Sper ca te-am ajutathappy

2 răspunsuri:
| SweetySweet a răspuns:

Hey. La multi ani big hug
Poti sa iesi mai ieftin cu mancarea si comanzi pizza. 6 cutii iti ajung. mai ales daca e ceva promotie poate primesti si pizza in plusbig grin
Puteti asculta orice tip de muzica. daca nu stii de unde sa descarci muzica perfecta, ia de pe Kiss fm, descarca top 40.
uitati-va la ceva filme.de speriat sau de dragoste... laughing

| deutza_3778 a răspuns:

Muzica:ceva pe care puteti dansa,
Jocuri: adevar si provocare,
Mancare:fa cumva sa fie toate mancarurile pe placul lor dar sa fie si diferite.
LA MULTI ANI!