| Dedde a întrebat:

Hey! In ultima vreme prietenele cele mai bune ma ignora total. Suntem toate 4 in comitetul elevilor la scoala, si de fiecare data cand avem ceva de facut, tot timpul sunt ele 3, si pe mine ma lasa pe dinafara. Ce imi sugerati? Eu ma gandeam sa renunt la comitet, si sa le ignor si eu. Alti prieteni imi spun sa nu renunt. Sunt chiar confuza.:\ voi ce imi sugerati? Fundita puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Georgyyyyyyy a răspuns:

Buna...eu cred ca acele fete sunt cam egoiste.cel putin daca toate sunteti implicate in ceva legat de scoala ar trebui toate sa va ocupati.eu as zice sa vorbesti cu diriga sau cine va pus sa fiti la acest comitet sa ia o masura sau daca nu sa renunti...cel putin arata-le tu ca esti tare si ca nu esti ca ele egoiste sau mai stiu eu ce.asta tine de bunele maniere.as zice sa vorbesti cu diriga si sa aleaga alte fete sau sa ia masuri ca totul sa fie bine. sper ca te-am ajutat!:*