| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Hey la Sc a venit un coleg care avea pojar sau varicelă nici el nu Știa si el a trecut pe langa mine se poate sa fi luat si eu? Asta sa intamplat acum o saptamana ..si cat dureaza pana apar toate tipurile de bubite de la acel moment precizat mai sus?

3 răspunsuri:
| LoveTenis a răspuns:

A trecut pe langa tine, nu te-a imbratisat sau a stat cu tine mult asa ca nu ai cum doar asa daca trece pe langa tine.Cam in 2 MAXIM 3 saptamani apar.

| Bogdanel97 a răspuns:

Probabil ai luat si tu virusul. In caz ca ai avut pojar sau varicela nu vei ma face, dar in caz ca nu ai avut sa-r putea sa faci dupa 2-3 saptamani si tu.

| Tpeuuuu99 a răspuns:

Daca doar a trecut pe langa tine nu se inatampla nimic, daca ai stat mai mult pe langa el probabil ai luat si tu!