| Maria428 a întrebat:

Scuze de categorie. Un coleg de-al meu a avut pojar si a venit dupa si inca mai avea putin. ( Sta in spatele meu ). Acum colegul de langa are si el si a spus ca prima oara apar un fel de iritatii. Seara mi se intampla sa mi se vada asa si mie. Ce inseamna? Am luat si eu?. Dati-mi si mie niste idei cum pot scapa de acest pojar puppy dog eyes. Dau funda numai sa imi raspundeti urgent! Multumesc anticipat! Fundaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| JustMe6378962 a răspuns:

Pojarul este de fapt RUJEOLA

2 răspunsuri:
| MihaiSDK a răspuns:

Daca incep sa te manance pielea si sa ti se umfle glanglioni se poate sa fi luat. si de pojar nu poti sa scapi asa repede un pont bun bea ceai si discuta cu mama ta ca si poate a avut si stie ce sa faca

| Maria428 explică (pentru MihaiSDK):

Ok. Mersi mult :*