| BitchesLoveCake a întrebat:

Hey! la scoala facem o zi speciala inainte de vacanta de craciun si fiecare trebuie sa aduca un cadou unui coleg. eu trebuie sa-i dau cadou unui baiat...si habar n-am ce:-| idei?:d

Răspuns Câştigător
| Victorita15 a răspuns:

Dupa parerea mea, cel mai bun cadou pentru o persoana este un lucru util, nu conteaza pretul. Este important sa fie din inima si sa-i prinda bine, nu sa stea pe raft si sa adune praful. Pentru un baiat, mai ales pe vreme rece cred ca ar fi potrivit un fular. Poti sa-i dai o cravata sau un papion. O pereche de manusi sau o caciula i-ar prinde bine. Poti gasi nu foarte scumpe, dar sa-ti placa. Poti sa-i iei un USB, caci ii va rpinde bine de asemenea. Consider ca acestea sunt cadouri foarte bune. Mult succes. Sper ca te-am ajutat!happy

4 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un set de gel de dus si sampon, nu cred ca costa mai mult de 30lei, o cana inscriptionata, o carte daca ii place sa citeasca, un ursulet sau orice alt lucru legat de Craciun.Nu trebuie sa te iei dupa preferinte, trebuie sa iei ceva universal care sa se potriveasca tuturor gusturilor.Mult succes!

| LolaLollita a răspuns:

Un fular.
Manusi.
O esarfa.
Un set cu deodorant.
O cana decorata de Craciun.
Un tricou cu un mesaj haios.
happy

| OSimplaFata29 a răspuns:

Pai ii poti lua un breloc cu un mesaj scris pe el, o cana cu mesaj, probabil un film sau un joc. sau poti pune pe vreun prieten comun sa-l intrebe ce vrea si atunci o sa-ti fie si mai usor! baftawinking

| AlleAlexandraAlexutza21 a răspuns:

Pai eu cred ca poti sa ai ei o esearfa sau o caciula sau o jucarie. depinde ce pasiuni are.