| JG_Ana_2000 a întrebat:

Hey!
Ma numesc Ana.
Si mi se mai spune Anușca.Aș vrea sa ma apuc de Youtube dar nu stiu inca ce nume sa imi pun. Aveti ceva idei?
Daca da va rog sa lasati raspundeti.As vrea ca numele ceva cu Anusca fiindca asa mi se mai spune.Multumesc.

3 răspunsuri:
| LexiEla a răspuns:

Ori iti pui numele tau adevarat (lumea apreciaza), ori AnaAnușca. Eu zic ca e bun. Sa.ti pui "anusca's vlog" e ca si cum ti.ai pune pe Facebook numele "ana iubirea tha" sau "anusca tha". Stii la ce ma refer.

| Lexi27 a răspuns:

Eu mi-as pune:
Anusca's vlog
Vlogul Anuscai
Tu si Anusca
Sper ca te-am ajutat!
P.S: Sa-mi spui si mie cum te numesti cand te decizi. Vreau sa te sustin!big grin big grin big grin

| JG_Ana_2000 explică (pentru Lexi27):

Mulțumesc mult pentru idei! Mersi ca vrei sa ma susti! O sa iti spun si cum ma numesc!