| Elfi a întrebat:

Hey! Ma puteti ajuta si pe mine cu o problema? Imi place de un baiat. Cum faca sa aflu daca si el ma place, dar fara sa afle ca eu il plac?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Nu ai cum sa nu se afle. Daca-i zici lui direct, nu stii ce caracter are si poate se lauda.Sa pui un prieten comun sa se intereseze, iar poate rasufla informatia, asa ca asuma-ti riscul!

1 răspuns:
| Seraphh a răspuns:

Cand cineva te place, semnele sunt foarte clare. Intrebarea mea e: de ce sa nu afle? Daca iti place de el, asta e scopul, sa afle asta si sa-ti dea feedback. daca te place si el sau nu.