| KittyPinker a întrebat:

Hey! maine este "discoteca" la scoala si nu stiu cu ce sa ma imbrac si cum sa imi fac parulbig grinaveti vreo idee? poate blugi, balerini si o bluzitza gen rochita? help

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| ella113 a răspuns:

Un maieu alb cu paiete (sau fara), o fusta neagra scurta din vual si niste botine punk. fundita?

| ZuzaaaxD a răspuns:

Pai...sa ma gandesc ar merge o geaca scurta de pliele parul strans ani 70' adica intr-o coada intr-o parte blugi negri daca ai si o sapca pusa intr-o parte ar sta super!