| Crisstina07 a întrebat:

Hey! Mama mea este la serviciu si vine la 8 acasa si vreau sa-i fac o surpriza (nu de ziua ei ci pur si simplu) ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Frumos din partea ta, daca ai banuti pusi in pusculita ii poti cumpara un ghiveci cu flori macar astea au viata decat cele de pus in vaza.

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Ai putea sa ii pregatesti masa, cand vine acasa sa fie curatenie, si atat thinking

| alessia a răspuns:

Buna! ai putea sa-o prepari o prajitura.una usor de facut nu foarte complicata, sau ai putea sa-i decorezi dormitoru` cum crezi ca-i place ei.happy

sunt foarte multe lucruri de facut.te-am pupat si bafta!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Deci eu cand eram mic, inainte sa vina mama mea de la lucru faceam curatenie prin casa si ii faceam cafea si clatite.

| cristina_8819 a răspuns:

Deci...crede.ma daca o sa faci luna in casa.o sa fie f bucuroasa si multumita.sau un masaj... oricum e obosita dupa atata munca.hee hee

| SummerR a răspuns:

Ai putea sa faci curat prin casa si sa o astepti cu masa pusa.(o strangi tot tu)