| Summerismine a întrebat:

Hey. Manchester este un cartier mare in Londra? Am vazut ca o fata avea pe fbook ca traia in [London/Manchester] la fel si Chorley?

3 răspunsuri:
| RomulusMilea a răspuns:

Nuu, nici vorbă. În geografia reală, Manchester este un oraş de sine stătător, aflat la aproximativ 335 de kilometri de Londra.

| Summerismine explică (pentru RomulusMilea):

Pai si atunci de ce scrie asa, sau am vazut iar ca sunt fel de fel de nume care dupa ele scrie Londra

| RomulusMilea a răspuns (pentru Summerismine):

Nu ştiu la ce te referi, cele scrise de mine mai sunt sunt corecte.